Cristianinho, czyli syn Cristiano Ronaldo jest lepszy od ojca [VIDEO]

-

- Reklama -

Dolores Aveiro, matka Cristiano Ronaldo chce, aby Cristiano Ronaldo zakończył karierę w Sportingu Lizbona. Najlepiej u boku wnuczka — Cristianinho.

Zanim Cristiano Ronaldo przeniósł się z Juventusu Turyn do Manchesteru United, media pisały także o jego możliwym powrocie do Sportingu. Ronaldo nie zdecydował się jednak wtedy na transfer do lizbońskiego klubu, w którym się piłkarsko wychował.

Wielką zwolenniczką takiego rozwiązania jest natomiast mama CR7 — pani Dolores Aveiro. Teraz temat wraca, ponieważ Ronaldo z rodziną chce koniecznie odejść ze słabo grającego United. Jednym z możliwych kierunków jest Lizbona, gdzie portugalski gwiazdor kończy budować okazałą rezydencję nad oceanem.

- Reklama -

– Synu, zanim umrę, chcę, żebyś wrócił do Sportingu. Ale jeśli mu się nie uda, to może być wnuczek Cristianinho — zapowiedziała Dolores Aveiro.

Pochodząca z Madery mama Cristiano odniosła się też do kariery piłkarskiej swojego wnuka. Jej zdaniem Cristianinho zapowiada się jeszcze lepiej od ojca. W pakiecie od życia dostał nie tylko znakomite geny, ale też najlepszego możliwego trenera personalnego – CR7.

 

- Reklama -

Chociaż Cristiano Ronaldo jr. ma dopiero 12 lat, trenuje niemal codziennie, grał już w najlepszych akademiach Europy, strzela około 50 goli w jednym sezonie ligowym drużyn młodzieżowych. Słynny ojciec dba o jego rozwój Cristianinho .

W trakcie związku z Iriną Shayk Cristiano Ronaldo doczekał się tylko jednego dziecka. Chłopiec nie był przy tym synem modelki, lecz jednej z surogatek. I tak przyszedł na świat w 2010 roku Cristiano Ronaldo Jr.

Tożsamość matki dziecka nie jest znana. Sam Cristianinho zaś faktycznie pozostaje pod pełną opieką ojca, który robi wszystko, by syn poszedł ścieżką podobną do jego.

– Nigdy nie będę wymuszał, by został piłkarzem. Zrobi to, co uważa za stosowne. Poza tym chcę, aby po prostu był szczęśliwy, niezależnie od tego, czy będzie zawodnikiem, czy zostanie lekarzem. Będę go wspierał przez całe życie – stwierdził 37-latek na gali Global Soccer Awards.

Pierwszym klubem w karierze Cristianinho była Passarella, potem Cristianinho trafił do akademii w Juventusie i obecnie w Manchesterze United. Ze szkółką „Czerwonych Diabłów” chłopiec oficjalnie związał się 10 lutego 2022 roku.

Cristiano Ronaldo Jr. jest wysoki, szczupły, ale największe wrażenie robi siła fizyczna. Nieoficjalnie wiadomo, że w ciągu jednego sezonu chłopiec potrafił zdobyć ponad 50 bramek i zanotować 30 asyst w meczach juniorskich.

Zdaniem babci Cristianinho, Dolores Averio, najstarszy syn kapitana reprezentacji Portugalii jest na wczesnym etapie kariery lepszy od swojego ojca.

– W tym wieku Cristianinho jest lepszy, znacznie lepszy niż Cristiano. W dużej mierze wynika to z faktu, że Cristiano nie miał osobistego trenera, uczył się samemu. Cristianinho zaś ma i to najlepszego na świecie – stwierdziła kobieta w wywiadzie.

– Jest szybki, jest zwinny, potrafi dryblować. Ale to nic. Zostanie piłkarzem wymaga poświęcenia, pasji – o swoim synu mówi sam Cristiano Ronaldo, który często trenuje razem z nim:

TY też zostań GIGA piłkarzem i pojedź na profesjonaly obóz. Szczegóły w najnowszym GIGA Sporcie!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!