Co ON nosi na ręku? Ile wart jest zegarek Lewego

-

- Reklama -

Robert Lewandowski w wolnych chwilach sporo czasu poświęca swojemu hobby, czyli motoryzacji. Jak się okazuje, napastnik Bayernu ma także słabość do piekielnie drogich zegarków. Na konferencji prasowej przed meczami el. MŚ 2022 kapitan naszej drużyny pojawił się na ręku z zegarkiem wartym 400 tys. złotych.

Robert Lewandowski przyjechał na zgrupowanie reprezentacji Polski przed nadchodzącymi meczami eliminacji mistrzostw świata 2022 z Węgrami, Andorą i Anglią. Podczas konferencji prasowej Robert Lewandowski odpowiadał na liczne pytania dziennikarzy.

Uważni obserwatorzy dostrzegli na ręku piłkarza pewien szczegół. Otóż na lewym nagdarstku piłkarza można było dostrzec luksusowy zegarek legendarnej szwajcarskiej firmy Patek Philippe. To model 5164R-001 w wersji z różowego złota, który kosztuje ok. 400 tysięcy złotych.

- Reklama -

Brązowa tłoczona tarcza ma złote cyfry z powłoką luminescyjną. Koperta tego zegarka wykonana jest z różowego złota. Tylnia strona wykonana jest z szafirowego kryształu. Zegarek jest wodoodporny aż do 120 metrów. Z kolei pasek wykonany jest z ciemnobrązowego materiału polimerowego.

Patek Philippe to szwajcarska firma, która nieprzerwanie od 1839 roku kultywuje tradycyjny genewski kunszt zegarmistrzowski, zapoczątkowany przez założycieli marki – Antoine Norbert de Patek i Adrien Philippe. Każdy z modeli Patek Philippe to indywidualne dzieło sztuki, tworzone w rodzinnej manufakturze. Obok perfekcji w zegarmistrzostwie, Patek Philippe ceniony jest na rynku również ze względu na wiele innowacji, które do tej pory zostały zarezerwowane ponad setką patentów.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

GIGA Sport wydanie specjalne na EURO. Naklejki gwiazd gratis w każdym egzemplarzu!!!

Robert Lewandowski, Jude Bellingham, czy Kylian Mbappe? A może znów Cristiano Ronaldo? Kto będzie gwiazdą EURO 2024? Szczena na budzie, czyli opowieść o Wojtku Szczęsnym GIGA...