Chcesz zdrowo pobiegać? Zapisz się do Centrum Biegowego

-

- Reklama -

Japońska marka ponownie aktywuje Centrum Biegowe ASICS – cykl wirtualnych, bezpłatnych spotkań z ekspertami. Dedykowana platforma jest miejscem, w którym można zdobyć niezbędną wiedzę, potrzebną do świadomego uprawiania sportu, a także przygotować się między innymi do outdoorowej aktywności fizycznej w wymagającym okresie jesiennym.

Centrum Biegowe ASICS wpisuje się w filozofię założycielską marki – Sound Mind Sound Body, czyli „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Holistyczne podejście do sportu uwzględnia kluczowe obszary z perspektywy biegaczy – fizjoterapia, dieta, regeneracja, trening, a także dobór obuwia pod kątem indywidualnych potrzeb i preferencji.

W Centrum Biegowym ASICS można umówić się na bezpłatną, indywidualną konsultację z fizjoterapeutą, dietetykiem oraz specjalistą produktowym.

- Reklama -

Spotkania online z ekspertami odbędą się w okresie 13-22 września br. Na spotkania można zapisać się poprzez stronę www.centrumbiegoweasics.pl.

Test butów biegowych w najnowszym GIGA Sporcie!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto jest najlpszym snajperem świata? Nowy GIGA SPORT już jest!

Najnowszy GIGA Sport pełen ekstrasów: Ranking snajperów Starcie gigantów w finale Ligi Mistrzów. Kto wygra?Wywiad z Rodrygo. Real, czy Barca?Królowa kortów, czyli Iga GIGA plakaty Roberta...