Były piłkarz Chelsea zadebiutuje w KSW

-

- Reklama -

W sobotę, 19 marca podczas gali KSW 68 zadebiutuje były piłkarz londyńskiej Chelsea Ricardo Prasel. – Występy dla KSW to spełnienie moich marzeń – zdradził brazylijski zawodnik w rozmowie z „Super Expressem”.

Przeciwnikiem Prasela będzie doświadczony Michał „Masakra” Kita. Piłkarską karierę Prasela brutalnie przerwała kontuzja. Ricardo Prasel po zakończeniu przygody z piłką, bił się m.in. dla RIZIN, UAE Warriors czy w Dana White’s Contender Series, które otworzyło mu drogę do startów w UFC.

 – Dziś trudno uwierzyć, że tak żyłem. To był unikatowy i niezapomniany czas. Najbardziej podziwiałem Petra Cecha, który był znakomitym bramkarzem. Wiele mogłem się od niego nauczyć  – wspomina swoją grę w Chelsea Ricardo Prasel.  

- Reklama -

– MMA było moją drugą szansą w życiu! – przyznał Ricardo Prasel. – KSW to spełnienie moich marzeń. Są znaną organizacją w Brazylii, także ze względu na niezwykłą oprawę – nie tylko walki, ale też show! Michał Kita jest świetnym zawodnikiem. Spodziewam się dobrej walki i cieszę się na debiut z zawodnikiem z numerem 2 w rankingu wagi ciężkiej – kończy Brazylijczyk.

Gala KSW 68 już w sobotę, 19 marca w Radomiu.

W walce wieczoru Salahdine Parnasse będzie bronił mistrzowskiego pasa w kategorii piórkowej. Jego rywalem będzie Daniel Rutkowski. 

Koszulka Lewego w GIGA. Sprawdź TO!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...