Broni Kurta Zoumy: „Czy to, co zrobił, jest gorsze od rasizmu?” [VIDEO]

-

- Reklama -

Nie milkną echa skandalicznego zachowania Kurta Zoumy, który został przyłapany na znęcaniu się nad swoimi kotami. Zawodnika West Hamu broni kolega z drużyny, Michail Antonio.

Kurt Zouma znęcał się nad swoimi kotami i jeszcze do tego publikował film w sieci. Zouma kopie i rzuca kotami, doskonale się przy tym bawiąc.

- Reklama -

Francuz został ukarany za swoje zachowanie. Zwierzęta odebrała mu organizacja charytatywna, West Ham ukarał go grzywną równą dwutygodniowej pensji. Sprawą zajmuje się też policja.

Francuskiego zawodnika broni kolega z zespołu, napastnik West Hamu Michail Antonio.

– Zadam Ci pytanie. Myślisz, że to, co on zrobił, jest gorsze od rasizmu? – zapytał reportera „Sky Sports”, który poprosił go o opinię ws. zachowania Zoumy.

– Oczywiście, nie akceptuję tego, co Kurt zrobił. Ale są ludzie, którzy zostali ukarani za rasizm, a potem normalnie wracali do gry po ośmiu czy iluś tam meczach zawieszenia. Tymczasem teraz ludzie wzywają do wyrzucenia Zoumy i pozbawieniu go środków do życia. Powtórzę, bo muszę zadać to pytanie wszystkim: czy to, co Zouma zrobił, jest gorsze od tego, co robili ludzie ukarani za rasizm? – zapytał Antonio.

- Reklama -

Masz już najnowszy GIGA SPORT?

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Czy Polacy dadzą radę? Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...