Borussia Dortmund zaprezentowała nową koszulkę

-

- Reklama -

Borussia Dortmund zaprezentowała nową koszulkę domową na sezon 2022/23 marki PUMA. Tradycyjne czarno-żółte pasy oraz specjalna grafika, przedstawiająca okna gospody Wildschütz, nawiązują do początków i historii powstania BVB.

Inni od samego początku

Borsigplatz, gospoda „Zum Wildschütz” – właśnie w tym miejscu 19 grudnia 1909 roku grupa 18 młodych ludzi zebrała się, aby założyć Ballspielverein Borussia – drużynę, która odznaczała się na tle innych klubów od samego początku. To legendarne miejsce narodzin jest inspiracją dla nowej koszulki domowej.

- Reklama -

Nowa koszulka w duchu tradycji

Nad numerami zawodników, na wysokości karku widnieje napis „Borussia Verbindet”, przypominający, że jako drużyna, można pokonać wszystkie przeciwności. To tradycja, która wciąż obowiązuje – Borussia łączy ludzi od pokoleń pod flagą jednego, zjednoczonego klubu.

Dzięki zastosowaniu wydajnej tkaniny ULTRAWEAVE, koszulka należy do najlżejszych i najwygodniejszych, jakie kiedykolwiek zaprojektowała PUMA. Wersja Replica jest wykonana w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu, a dzięki technologii DryCELL zapewnia komfort, niezależnie od otaczających piłkarzy warunków.

Stroje domowe zostaną oficjalnie zaprezentowane przez piłkarzy już 14 maja, w trakcie ostatniego meczu sezonu, podczas którego drużyna z Dortmundu zmierzy się z Herthą Berlin. 

- Reklama -

Koszulka Roberta Lewandowskiego z Bayernu do wygrania w najnowszym GIGA Sporcie! Sprawdźcie!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! GIGA SPORT czeka!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!