Boris Becker narzeka na więzienie: „W celach bywa zimno i prawie nie ma dostępu do światła dziennego”

-

- Reklama -

Osadzony w więzieniu o podwyższonym rygorze były legandarny tenisista Boris Becker narzeka na panujace warunki: – Są żałosne – informują angielskie media.

Becker usłyszał wyrok 29 kwietnia. Swój majątek ukrywał od 2017 roku, gdy ogłosił upadłość. Były lider światowego rankingu ATP Boris Becker trafił za kratki przez oszustwa finansowe. Niemiec miał problem z licznymi długami i po kolejnych nakazach spłat, zatajał posiadane przez siebie środki. Z tego powodu londyński sąd nie potraktował go łagodnie i skazał na 2,5 roku więzienia.

Boris Becker osadzony jest w więzieniu o podwyższonym rygorze Wandsworth w Londynie, które powstało w 170-letnim, wiktoriańskim budynku. Więzienie jest ulokowane niedaleko kortów, gdzie odbywa się Wimbledon.

- Reklama -

– Becker ma ciężki okres, a najgorsze ze wszystkiego jest jedzenie. Nie może uwierzyć, że jest tak niedobre, a zarazem porcje są tak małe – donosi angielski dziennik „The Sun”.

O złych warunkach, w których przebywa Niemiec, donosi również „Daily Mail”. Angielscy dziennikarze informują, że Wandsworth to jedno z najcięższych więzień na Wyspach, gdzie na 86 cel przypada jedynie sześć pryszniców. Becker ma spędzić tam około 15 dni i potem prawdopodobnie zostanie przeniesiony do więzienia o nieco niższym rygorze.

Plakat IGI Świątek TYLKO w GIGA Sporcie!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto jest najlpszym snajperem świata? Nowy GIGA SPORT już jest!

Najnowszy GIGA Sport pełen ekstrasów: Ranking snajperów Starcie gigantów w finale Ligi Mistrzów. Kto wygra?Wywiad z Rodrygo. Real, czy Barca?Królowa kortów, czyli Iga GIGA plakaty Roberta...