Bellingham oczarował Alabę

-

- Reklama -

David Alaba to jeden z liderów obrony Realu Madryt. W obliczu gehenny Edera Militao, który z powodu zerwania więzadeł krzyżowych nie zagra już do końca tego sezonu, na Austriaku spoczywa większa odpowiedzialność za bezpieczeństwo w tyłach. Teraz były gracz Bayernu rozpływa się w zachwytach nad swym młodszym klubowym kolegą.

Jude Bellingham wszedł do LaLiga z rozmachem. Strzela gole aż miło, ostatnio też trafił w meczu reprezentacji Anglii. Było to spotkanie „derbowe” ze Szkocją.

David Alaba udzielił wywiadu dziennikowi BILD, Jude Bellingham pokraśniał z pewnością, gdy dotarły do niego fragmenty tej rozmowy, które przywołujemy poniżej:

- Reklama -

„Dostrzegam u Jude’a ogromną klasę sportową, to jest piłkarz światowego formatu. Jego pierwsze występy są symptomatyczne, dowodzą, jak mocny ma charakter. Anglik umie czytać grę, dobrze się ustawić” – komplementuje Anglika defensor Los Blancos.

„Widzę to też na treningach. Zapewniam kibiców, że Jude jest kapitalny w swoich akcjach i imponuje także dojrzałością jak na swój wiek. Gdy gra w piłkę, zawsze bije odeń entuzjazm, nigdy nie narzeka. Ujął mnie również siłą mentalną. To jest cenne i konieczne, by przetrwać w Realu Madryt, by w takim potentacie nie przepaść. Jude to fajny facet pod względem charakteru. Ma przed sobą ogromną przyszłość” – wieszczy David Alaba

Czytaj GIGA SPORT!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto wygra najlepszą Ligę świata? Nowy GIGA Sport już od piątku w sprzedaży. W każdym numerze mistrzowskie karty piłkarzy!!!

Wreszcie gra! Liga Mistrzów, czyli najlepsza liga świata wystartowała. Znów bez polskiej drużyny (Raków występuje w Lidze Europy, a Legia w Lidze Konferencji), ale...