Bartosz Zmarzlik. Wywiad z mistrzem świata w najnowszym GIGA Sporcie! Musisz go mieć!!!

-

- Reklama -

Bartosz Zmarzlik to dwukrotny mistrz świata i jeden z największych faworytów Speedway Grand Prix. 

GS: W jakim wieku zacząłeś jeździć na żużlu?

Bartek: Zacząłem na miniżużlu w wieku 7 lat. Pojechałem z rodzicami na miniżużel do Wawrowa. Spodobało mi się jak chłopcy w moim wieku rywalizują na motocyklach, a ja sam już jeździłem małym crossem. Spróbowałem, spodobało mi się i tak już zostało.

- Reklama -

GS: Czy uprawiałeś kiedyś inne sporty?

Bartek: Zawodowo nie. Odkąd pamiętam zawsze jeździłem z dziadkiem, tata i bratem jakimiś motorami, motoryzacja mnie pociągała najbardziej. Mój tata, prawdziwa Złota Rączka, konstruował mi quady i inne motorynki a ja jeździłem na nich całe dnie i razem z nim przy nich grzebałem. Tak to się zaczęło i tak trwa do dziś.

GS: A dlaczego wybrałeś żużel?

… cały wywiad z Bartkiem (a także jego poster) znajdziecie w najnowszym GIGA Sporcie

- Reklama -

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was!

Tym razem mamy dla Was aż trzy GIGA plakaty: Realu Madryt, FC Liverpool i Roberta Lewandowskiego!!! Do wygrania koszulki Manchesteru City i The Reds, a także piłki oraz elektroniczne opaski idealne do treningów!

Do czytania: wywiad z Lewym i Bartkiem Zmarzlikiem, Królowie Europy prosto z Paryża i polska repra w Lidze Narodów oraz komiksy, memy i zagadki!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...