Bartosz Zmarzlik pojedzie po mistrzostwo świata! SGP Szwecji już w sobotę

-

- Reklama -

Sobota może być pięknym dniem dla polskiego żużla. Bartosz Zmarzlik stanie przed szansą zdobycia trzeciego tytułu mistrza świata!

Po ośmiu rundach Polak ma aż 20 punktów przewagi nad Leonem Madsenem. Za plecami Duńczyka toczy się walka o trzecie miejsce na podium. Przed zawodami w Szwecji trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej zajmuje Brytyjczyk Dan Bewley (91 punktów), czwarty jest Patryk Dudek (90 punktów), a piąty kolejny reprezentant Wielkiej Brytanii Robert Lambert (86 punktów).

Rywalizacja na torze w Malilli rozpocznie się o 19:00. W przedostatnim Grand Prix w sezonie Bartosz Zmarzlik może zapewnić sobie trzeci tytuł indywidualnego mistrza świata na żużlu w karierze.

- Reklama -

Widzowie Eurosportu będą mogli zajrzeć za kulisy Speedway Grand Prix włączając obraz z jednej z 16 kamer umieszczonych w parku maszyn.

Kalendarz Speedway Grand Prix:

17 września, Malilla
1 października, Toruń

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...