Bartosz Zmarzlik ambasadorem żużla

-

- Reklama -

Dwukrotny mistrz świata i jeden z największych faworytów rozpoczynającego się w sobotę sezonu Speedway Grand Prix został ambasadorem najważniejszych żużlowych rozgrywek świata transmitowanych przez Eurosport Extra w Playerze i TTV.
Bartosz Zmarzlik – jeden z najlepszych żużlowców świata, dwukrotny indywidualny i dwukrotny drużynowy mistrz świata jest twarzą kampanii promującej relacje ze Speedway Grand Prix w Eurosporcie Extra i TTV.

– Nawiązanie współpracy z Bartoszem Zmarzlikiem, który jest jednym z najlepszych i najpopularniejszych polskich sportowców, a także faworytem do kolejnego tytułu mistrza świata, jest dla nas wielkim wydarzeniem. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się jeszcze bardziej zwiększyć popularność żużla w Polsce i zbudować wielką, oddaną grupę fanów, która będzie kibicowała Bartoszowi i pozostałym polskim zawodnikom w Speedway Grand Prix podkreśliła Dorota Żurkowska, dyrektor Eurosportu w Polsce i Członek Zarządu TVN.

Zmarzlik dołącza do grona ambasadorów sportu w Grupie TVN, wśród których znajduje się już rekordzistka świata we wspinaczce na czas Aleksandra Mirosław, mistrz świata i brązowy medalista igrzysk olimpijskich w skokach narciarskich Dawid Kubacki, a także doskonale znany kibicom Robert Korzeniowski.

- Reklama -

Tegoroczny cykl Speedway Grand Prix, a także rywalizacja o tytuły mistrzowskie w kategoriach U21 (SGP2) i U16 (SGP3) oraz Speedway of Nations będą w całości transmitowane w pakiecie Eurosport Extra w serwisie player.pl.

Dodatkowo wszystkie cztery rundy Speedway Grand Prix rozgrywane w Polsce – w Warszawie, Gorzowie, Wrocławie i Toruniu – pokaże na żywo TTV.

Indywidualne mistrzostwa świata na żużlu skomentuje Michał Korościel oraz Rafał Lewicki, mechanik Artioma Łaguty i były mechanik Tomasza Golloba. W studiu prowadzonym przez Marcina Kuźbickiego ekspertami będą utytułowani żużlowcy: Piotr Protasiewicz i Grzegorz Walasek. Z kolei reporterem Eurosportu Extra i TTV będzie Sebastian Szczęsny.

Kalendarz Speedway Grand Prix 2022:

- Reklama -

30 kwietnia, Gorican (Chorwacja)
14 maja, Warszawa (Polska)
28 maja, Praga (Czechy)
4 czerwca, Teterow (Niemcy)
25 czerwca, Gorzów Wielkopolski (Polska)
13 sierpnia, Cardiff (Wielka Brytania)
27 sierpnia, Wrocław (Polska)
10 września, Vojens (Dania)
17 września, Malilla (Szwecja)
1 października, Toruń (Polska)
5 listopada, GP Oceanii

Masz już najnowszy GIGA Sport?

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto jest najlpszym snajperem świata? Nowy GIGA SPORT już jest!

Najnowszy GIGA Sport pełen ekstrasów: Ranking snajperów Starcie gigantów w finale Ligi Mistrzów. Kto wygra?Wywiad z Rodrygo. Real, czy Barca?Królowa kortów, czyli Iga GIGA plakaty Roberta...