Bajeczne wakacje Radwańskiej. „Dzień dobry z Aruby”

-

- Reklama -

Polska tenisistka Urszula Radwańska zakończyła sezon i wyjechała na wakacje na Arubę, wyspę położoną na Morzu Karaibskim. Siostrze Agnieszki Radwańskiej w bajecznych wakacjach towarzyszy były tenisista – Piotr Gadomski.

Na początku listopada Urszula Radwańska poinformowała swoich fanów, że po zawodach w Nantes i zakończonym sezonie 2021 wyjeżdża na zasłużony urlop.

Dzień dobry z Aruby! Na wakacje wybieram miejsca, w których jeszcze nie byłam i oczywiście najważniejszym wyznacznikiem jest pogoda, aby wyrównać moją opaleniznę z kortu tenisowego. Fotka z Eagle Beach, która została okrzyknięta trzecią najpiękniejszą plażą na świecie w 2019 roku – napisała Ula na Instagramie.

- Reklama -

30-letnia tenisistka obecnie zajmuje 210 miejsce w rankingu WTA. Radwańska zarobiła podczas swojej kariery nieco ponad dwa miliony dolarów, a jej największym sukcesem pozostaje 29 miejsce, które Polka zajmowała w tenisowym rankingu w 2012 roku.

Urszula, która przez wiele lat borykała się z problemami zdrowotnymi, wypoczywa w towarzystwie swojego partnera, również tenisisty Piotra Gadomskiego.

Gadomski nie grał kilku lat w tenisa ponieważ został zdyskwalifikowany na siedem lat przez Tennis Integrinity Unit za ustawianie meczów w latach 2013-2014.

W 2016 roku partner Urszuli Radwańskiej dostał kolejną karę, tym razem za próbę występu w kwalifikacjach Wimbledonu. Wówczas zdyskwalifikowano go na kolejne 1,5 roku.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...