Bajeczna oferta dla Haalanda

-

Choć aktualnie norweski napastnik Erling Haaland nie pojawia się na boisku z powodu kontuzji biodra, która eliminuje go z gry do końca roku, to wielkie europejskie kluby negocjuja jego transfer. W obecnym sezonie 21-letni Norweg strzelił 13 goli w 10 meczach.

Haaland, który w kontrakcie ma klauzulę odstępnego 75 mln euro, jest jednak na liście życzeń wielu topowych europejskich klubów. „The Citizens”, zdaniem „Daily Mirror”, są gotowi zapłacić za Haalanda nawet 100 mln funtów i zaoferować mu astronomiczną pensję 400 tys. funtów tygodniowo (czyli ponad 2 mln zł).

Swojego najlepszego napastnika chce także zatrzymać Borussii Dortmund. W jaki sposób? Proponując ogromną podwyżkę. 

Według niemieckiego serwisu Sky Sport. Borussia Dortmund zaproponowała podwojenie zarobków napastnika do 18 milionów euro.

„Na tym nie koniec. Klauzula odejścia, która wejdzie w życie latem 2022 roku, miałaby w ten sposób przejść na następny rok” – dodano.

Już w piątek – najnowszy GIGA Sport w akcji!!!

 

 

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Królowe futbolu 2022. Świąteczny GIGA SPORT już w jest!!!

Wybieramy króla futbolu 2022 roku! Dajemy Wam wywiady z Neymarem, Wilfredo Leonem i Dawidem Kubackim! Plakaty Viniciusa, Haalanda, Casha, Pedriego, Leona, Liverpoolu i Lewandowskiego (cz....

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here