Asensio na Bahamach nurkuje z rekinami

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CfB3SmCLeuF/

Marco Asensio wraz ze swoją partnerką Sandrą Garal spędzają wakacje na Bahamach. Para na swoich profilach instagramowych podzieliła się zdjęciami ze wspólnego wyjazdu.

- Reklama -

Marco Asensio w tym sezonie był niezwykle ważnym zawodnikiem dla Realu Madryt. Łącznie w 31 meczach w LaLiga udało mu się strzelić aż 10 goli. W porównaniu do zeszłych lat Hiszpan zdecydowanie poprawił swoją skuteczność w wykańczaniu akcji. Po zwycięstwie w rozgrywkach ligowych i turnieju Ligi Mistrzów 26-latek udał się na zasłużony odpoczynek. Asensio wraz ze swoją partnerką, Sandrą Garal wybrał się na Bahamy, aby tam zrelaksować się przed nowym sezonem. Najwięcej czasu spędzili w Exumie, dzielnicy Bahamów składającej się z ponad 365 wysp. Para na swoich kontach instagramowych opublikowała wspólne zdjęcia z wyjazdu. Największą uwagę przykuły fotki nurkującego piłkarza Realu Madryt z kilkoma rekinami. Można więc zauważyć, że Hiszpan uwielbia ciężkie i niebezpieczne wyzwania. Asensio uwiecznił również moment, w którym razem z Sandrą dokarmiają regionalne jaszczurki. Nagranie z tej sytuacji znajduje się w relacji na instagramie udostępnionej przez piłkarza.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! GIGA SPORT czeka!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!