Arbiter – skandalista posędziuje półfinał EURO 2024

-

- Reklama -

Decyzją UEFA półfinałowe starcie mistrzostw Europy Holandia — Anglia poprowadzi Felix Zwayer. Niemiec już wcześniej sędziował podczas tej imprezy trzy mecze: Włochy — Albania, Turcja —

Niemicki arbiter wywołuje w środowisku kontrowersje. W 2005. został zawieszony na pół roku przez niemiecką federację, po tym, jak ujawniono, że brał udział w skandalu dotyczącym ustawiania meczów.

– Zastanawiam się tylko, jak UEFA na to wpadła? Niepotrzebnie wywołano burzę. Poza tym, wiem, co wydarzyło się pomiędzy nim a Judem Bellinghamem. To nie wygląda dobrze” — skomentował Gary Lineker.

- Reklama -

Bellingham, który grał wówczas w Borussii Dortmund skrytykował Zwayera po jednym z meczów przeciwko Bayernowi. „Czego spodziewać się po arbitrze, który ustawiał mecze?” — powiedział Anglik.

— Nie martwię się o kwestię sędziowania. Z pewnością będzie na najwyższym poziomie. UEFA monitoruje rozgrywki podczas turnieju i w ten sposób podejmuje decyzje — powiedział z kolei trener Anglii Gareth Southgate.

Pełny terminarz mistrzostw z miejscem do wpisywania wyników!

Do wygrania koszulki i książki!

- Reklama -

I prawdziwy HIT! Szalik lub minikoszulka Polski w każdym egzemplarzu nowego GIGA Sportu!!!

Wydanie specjalne GIGA Sportu w sprzedaży w całej Polsce!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kibicuj Polakom na Igrzyskach! Szalik lub minikoszulka Polski dla każdego w GIGA Sporcie!!!

W specjalnym GIGA Sporcie przedstawiamy bohaterów EURO 2024 i jego największe gwiazdy. A do tego: Plakaty największych gwiazd EURO 2024!!! Terminarz mistrzostw z miejscem do wpisywania wyników! Do...