Antoine Griezmann zmienił swoją fryzurę

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CfMc0S5KL8H/

Antoine Griezmann podczas letniego wypoczynku postanowił zmienić swoją fryzurę. Piłkarz przefarbował swoje włosy, a z tyłu głowy postanowił namalować tęcze.

- Reklama -

Francuski napastnik rok temu wrócił do Atletico Madryt. Opuszczenie Barcelony i ponowna gra w znajomym klubie miały pomóc mu w odzyskaniu formy. Ostatecznie jednak 31-latek ponownie mocno rozczarował wielu kibiców. W rozegranych 26 meczach udało mu się strzelić tylko 3 gole. Rok 2022 był jego najgorszym w barwach drużyny z Madrytu. W momencie jego odejścia z Barcy, Griezmann postanowił zmienić fryzurę. Francuz uważał, że odmienienie wyglądu pomoże mu wrócić do jego najlepszej dyspozycji. Pozbycie się długich, charakterystycznych dla niego w Barcelonie włosów, miało go odświeżyć i tak samo wpłynąć na odzyskanie formy. Ten proces jednak nie zakończył się pozytywnie dla 31-latka. Mimo niepowodzenia Griezmann postanowił ponownie skorzystać z usług fryzjerskich. Tym razem zdecydował się na szaloną stylizację. Francuz przefarbował swoje włosy na fioletowy kolor, a z tyłu głowy ma namalowaną kolorową tęczę. Czy zmienienie looku wpłynie na jego grę w nadchodzącym sezonie?

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!