Ancelotti zignorował sędziów

-

- Reklama -

Hiszpańskie media podają nowe doniesienia dotyczące wtorkowego spotkania trenerów w siedzibie tamtejszej federacji. Carlo Ancelotti zachowywał się nieprzyjaźnie wobec sędziów.

We wtorek w Las Rozas odbyło się coroczne spotkanie trenerów LaLiga EA Sports z przedstawicielami Komitetu Trenerów. Z czasem na miejsce przybyli również sędziowie wraz z Mediną Cantalejo, prezesem Komitetu Technicznego Arbitrów. Trener Realu miał krzyczeć do zebranych działaczy o „bałaganie”. Miał wtedy na myśli przede wszystkim bulwersujący dlań brak ochrony dla trenerów, którzy są zwalniani i potem nie otrzymują odpraw od klubów.

Włoch odniósł się do zaleceń prominenta federacji, by trenerzy byli opanowani na konferencjach prasowych jako ważne osobistości piłki nożnej i potrafili uszanować jego innych uczestników, w tym szczególnie sędziów.

- Reklama -

Ancelotti nie podał ręki żadnemu ze spotkanych we wtorek sędziów, gdy wychodził z posiedzenia. Chiringuito podało tę informację.

Czytaj GIGA Sport!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...