Agnieszka Radwańska wznawia karierę tenisową

-

- Reklama -

Agnieszka Radwańska wraca na kort tenisowy. Jedna z najlepszych polskich tenisistek w historii została zgłoszona do rozgrywek Superligi, które mają ruszyć w maju tego roku.

Agnieszka Radwańska ponad trzy lata temu ogłosiła zakończenie kariery. Powodem były probemy zdrowotne najlepszej wówczas polskiej tenisistki.

Obecnie wszystko wskazuje na to, że Radwańska wróci do profesjonalnej gry w tenisa. Polka została zgłoszona do rozgrywek tenisowej Superligi przez WKT Mera.

„Kochani mamy ogromną przyjemność ogłosić, że nasz klub WKT Mera dostał oficjalne potwierdzenie i weźmie udział w rozgrywkach LOTTO SuperLiga” – poinformował warszawski klub na facebooku.

- Reklama -

Radwańska jest na pierwszym miejscu wśród zawodników zgłoszonych przez Merę. To oznacza, że tenisistka, która w minioną niedzielę obchodziła 33. urodziny, już za dwa miesiące prawdopodobnie pojawi się na korcie.

W barwach Mery zagrają też Urszula Radwańska, Mariusz Fyrstenberg czy Ukrainiec Sergiej Stachowski, który obecnie jest zaangażowany w obronę swojego kraju przed Rosją.

Superliga to nowy cykl tenioswych rozgrywek w Polsce, które będą trwały od maja do grudnia. Runda zasadnicza potrwa od 29 maja do 14 sierpnia. Finały mają się odbyć w dniach 8 – 10 grudnia.

Wygraj koszulkę Roberta Lewandowskiego!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Czy Polacy dadzą radę? Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...