AC Milan kolejnym zespołem z czwartym kompletem strojów. Robią wrażenie !

-

- Reklama -

Dziś debiutują nowe koszulki Milanu. Jest to czwarty zestaw strojów w tym sezonie. Pierwszy strój ma klasyczne kolory mediolańskiego zespołu: czerwono-czarne. Motyw to pasy, jak prawie co roku. Drugi strój jest bardzo elegancki: biała baza z drobnymi, jasnoszarymi logami klubu, a właściwe logo na piersi przerywają biegnące wzdłuż całej koszulki pasy, oczywiście czarny i czerwony. Strój trzeci, alternatywny, to wymysł projektantów: koszulka ma wzór gradientu, biegnący od góry różowy stopniowo zmienia się we fiolet w środku, i błękit na dole koszulki. Motyw ten miał nieść przekaz, że kibicowanie jest dla każdego. Stroje solidne, a dziś otrzymaliśmy czwarty komplet.

Właściwie to nie my, a piłkarze go otrzymali. Dostępność tych strojów będzie z pewnością mniejsza niż trykotów wypuszczonych na początku sezonu. Nie da się ukryć, że robią wrażenie. Utrzymane w stłumionych barwach, z drobnym kołnierzykiem niewidocznym na pierwszy rzut oka. Na całej koszulce widzimy gotyckie wzory mediolańskich budowli, schludnie wyglądające na ciemnej koszulce nieco jaśniejsze kształty. Patrząc na koszulkę możemy odnieść wrażenia elegancji, dumy i klasy. I to się zgadza. Mediolan jest przecież jedną z modowych stolic Europy.

- Reklama -

Koszulka powstała w kolaboracji Pumy z marką Pleasures, wywodzącą się z Los Angeles. Biała wersja stroju będzie prawdopodobnie zarezerwowana dla golkipera, aczkolwiek ta informacja nie jest jeszcze potwierdzona (swoją drogą koszulka ta już się wyprzedała). Przyjdzie nam to zobaczyć na boisku.

To nie pierwszy raz, gdy Puma przygotowuje Milanowi specjalne wydanie koszulek. Ich współpraca zaczęła się w roku 2018, a od 2019 zostają wyposażeni w czwarty zestaw koszulek. Pierwszą kreacją była okolicznościowa koszulka na 120 lecie klubu w cienkie, czarne pasy i złote loga. Kolejną specjalną koszulkę mieliśmy okazję zobaczyć w sezonie 21/22. Była przynajmniej niecodzienna.

W poprzednim sezonie również ujrzeliśmy czarno-czerwono-złotą wariację z kołnierzykiem. Tegoroczne koszulki wyglądają wyjątkowo i z pewnością będą dumnie noszone przez zawodników na boisku i kibiców na całym świecie.

- Reklama -

Koszulka AC Milan do wygrania w GIGA Sporcie!

Więcej w GIGASPORT !
- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...